Premijer Plenković otpušten kući iz bolnice

Piše: Karmen Živčec

15.03.2025.

Premijer Andrej Plenković otpušten je kući u subotu nešto iza 17 sati, iz Kliničkog bolničkog centra (KBC) Zagreb gdje je sinoć liječen zbog povremenog poremećaja srčanog ritma, te se u ponedjeljak vraća redovitim aktivnostima, potvrđeno je Hini iz Vlade.