U Gornjem Kraljevcu uspješno je održana konstituirajuća sjednica Vijeća mjesnog odbora Gornji Kraljevec. Na sjednici su službeno potvrđeni mandati svim izabranim članovima koji će u narednom razdoblju zastupati interese svojih mještana.
Mještani Gornjeg Kraljevca dali su stopostotno povjerenje programu i kandidatima s liste HNS – Liberalni demokrati, s koje dolazi svih pet izabranih članova novog saziva Vijeća. Za predsjednika Vijeća mjesnog odbora jednoglasno je izabran nositelj liste Abel Babić, dok će dužnost potpredsjednice obnašati Darija Žganec.
Svečanom konstituiranju prisustvovao je i načelnik Općine Vratišinec, Mihael Grbavec, koji je uputio iskrene čestitke novom vodstvu i članovima te naglasio važnost dobre sinergije između Općine i mjesnih odbora.
– Čestitam svim članovima Vijeća mjesnog odbora Gornji Kraljevec na ukazanom povjerenju mještana te izabranom vodstvu na preuzimanju odgovorne dužnosti. Vjerujem kako ćemo zajedničkom suradnjom nastaviti razvijati Gornji Kraljevec i provoditi projekte koji doprinose kvalitetnijem životu svih naših mještana – poručio je načelnik Grbavec.
Novom sazivu Vijeća mjesnog odbora Gornji Kraljevec predstoji produktivan mandat usmjeren na daljnji razvoj, komunalno uređenje i podizanje standarda života u mjestu na dobrobit cijele Općine Vratišinec.

