AC Milan je pred domaćom publikom odigrao neriješeno 2-2 protiv Sassuola u 15. kolu talijanskog prvenstva Serie A, no usprkos remiju, privremeno je zasjeo na vrh tablice.
Rossoneri trenutno drže prvu poziciju s 32 boda. Ipak, Milan bi s vrha mogli preteći aktualni prvaci Napoli, koji imaju utakmicu i bod manje, te Inter, koji zaostaje dva boda.
Utakmica na San Siru bila je puna preokreta. Milan je loše počeo, primivši pogodak već u 13. minuti preko Ismaela Konea. Momčad Massimiliana Allegrija uspjela je preokrenuti rezultat zahvaljujući dvama pogocima 19-godišnjeg belgijskog braniča Davida Bartesaghija (34, 48). No, Sassuolo se nije predao, te je na 2-2 izjednačio Armand Laurienté u 77. minuti, što je ujedno bio i konačan rezultat.
Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za AC Milan.


