Iz Policijske uprave međimurske stiže obavijest o ciljanim aktivnostima nadzora cestovnog prometa tijekom današnjeg dana. Kako bi se povećala sigurnost svih sudionika i prevenirale prometne nesreće uzrokovane neprilagođenom brzinom, policijski službenici provodit će mjerenja na sljedećim lokacijama:
-
Donji Kraljevec (ŽC2034): Nadzor će se provoditi u prijepodnevnim satima, točnije od 10:30 do 11:30 sati.
-
Nedelišće – Trnovec (DC208): Poseban oprez savjetuje se vozačima na dionici državne ceste prema graničnom prijelazu, gdje će se brzina mjeriti u večernjem terminu od 19:00 do 20:00 sati.
Iz policije apeliraju na vozače da se pridržavaju ograničenja brzine, prilagode vožnju uvjetima na kolniku te tako doprinesu sigurnijem prometnom okruženju.

