Polumaraton Zrinskih: Istječe rok za povoljnije prijave!

Sport

Objavljeno: 28.03.2025 14:46

Autor: Siniša Janušić /Radio105/AKM

Svi ljubitelji trčanja i sportskih izazova, pozor! Do početka 8. čakovečkog Polumaratona Zrinskih ostalo je točno mjesec dana, a rok za povoljnije prijave istječe u ponedjeljak, 31. ožujka, u 24:00 sata. Nakon tog datuma, prijave će biti moguće do samog starta, no po višoj cijeni i uz mogućnost da nećete osigurati cijeli startni paket.

Ovogodišnji Polumaraton Zrinskih, kao i prethodni, donosi proglašenja pobjednika u ukupnom poretku te po kategorijama za obje duljine staze – 21 km i 5 km. No, to nije sve! Ovogodišnja utrka donosi i nekoliko posebnih kategorija i natjecanja:

  • Državno prvenstvo: Polumaratonska utrka na 21 km ujedno je i pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu. Prijave su, sukladno propozicijama Hrvatskog atletskog saveza, otvorene samo za klubove i trkače registrirane pri tom savezu.
  • Utrka za vatrogasce: Posebno pojedinačno i ekipno proglašenje za vatrogasce.
  • Team Building Race: Ekipno proglašenje za poduzeća i ustanove, idealno za jačanje timskog duha.
  • Novo – Kup Međimurja: Polumaraton i utrka građana bit će prva utrka u sklopu Kupa Međimurja. Detalji i propozicije bit će objavljeni uskoro.

Sve detalje o utrci možete pronaći u raspisu na sljedećem linku:

Prijavite se što prije i osigurajte svoje mjesto na ovom iznimnom sportskom događaju! Prijave su moguće ovdje:

Ne propustite priliku biti dio ovog sportskog spektakla u srcu Međimurja!