Glazbena poslastica uoči Bogračfesta: Besplatan koncert Nike Zorjan u Lendavi

Glazba

Objavljeno: 22.08.2025 11:20

Autor: Mateja Drk /Radio105/Općina Lendava Foto:Općina Lendava

Lendava će danas 22. kolovoza, postati centar glazbene zabave zahvaljujući koncertu Nike Zorjan, popularne pjevačice iz Prekmurja. Koncert će se održati u 19 sati na Ljetnoj pozornici Kazališne i koncertne dvorane Lendava, a ulaz je potpuno besplatan.

Ovaj nastup ujedno je i uvod u bogat program Bogračfesta, jednog od najpoznatijih kulinarskih festivala u regiji. Posjetitelje očekuje večer puna hitova, dobre energije i nezaboravne atmosfere.

Organizatori poručuju da je sve spremno za glazbenu poslasticu, a u slučaju lošeg vremena, koncert će se preseliti u zatvorenu dvoranu  GKD Lendava, tako da loše vrijeme neće pokvariti zabavu.

Ne propustite priliku da uživate u hitovima Nike Zorjan i na najbolji mogući način otvorite festivalski vikend u Lendavi. Pridružite se i budite dio ove glazbene čarolije!

 

Ostale novosti